Artystyczne malowanie ścian

Freski, murale, malowidła, malunki, graffiti… – różnie są nazywane. Piękne obrazy wykonane bezpośrednio na ścianach mogą być wspaniałą i oryginalną dekoracją. Doskonale prezentują się zarówno w firmach jak i w prywatnych domach, na elewacjach i we wnętrzach.
Wykonujemy każdego rodzaju malowidła i malarstwo artystyczne – dekoracyjne wzory w restauracjach i lokalach usługowych, dziecięce grafiki w salach zabaw i przedszkolach, wielkopowierzchniowe murale artystyczne i reklamowe, oznakowanie parkingów, malowidła w pokojach a także obrazy na płótnie.

 

Nasze atuty to:

R

Wysoka jakość

R

Konkurencyjne ceny

R

Solidność i doświadczenie

Mieszkania prywatne i domy

Piękne malowidła ścienne sprawią, że twoje mieszkanie będzie jeszcze bardziej wyjątkowym miejscem, do którego będziesz chętnie wracać. Namalować możemy wszystko: postacie bajkowe w pokoju dziecka, pejzaż w salonie, abstrakcyjny obraz w sypialni. Również elewację możemy ożywić wyjątkowym malowidłem, którego pozazdroszczą sąsiedzi.

Zobacz nasze realizacje >>

Lokale usługowe

Wyróżnij swój lokal wyjątkowym malowidłem – nada ono pomieszczeniu indywidualnego charakteru i spowoduje, że klienci będą częściej wracać. Odpowiednia grafika na elewacji przyciągnie uwagę i nowych klientów. Możemy zrealizować dla Państwa każdego rodzaju projekt (grafiki w salach zabaw i przedszkolach, dekoracje w restauracjach, oznakowanie parkingów).

Zobacz nasze realizacje >>

Murale artystyczne i reklamowe

Murale, czyli wielkoformatowe malowane obrazy na ścianach zewnętrznych, są coraz bardziej popularne. Wykonujemy zarówno murale artystyczne, jak i reklamowe. Jesteśmy dużym i doświadczonym zespołem, dzięki czemu duże zlecenia realizujemy sprawnie i terminowo. Nasze murale zachwycają turystów i mieszkańców w wielu miastach Polski!

Zobacz nasze murale >>

Ustalanie projektu

Gdy klient nie ma gotowego projektu graficznego, oferujemy naszą pomoc. Pierwszym etapem jest ustalenie charakteru i tematyki grafiki. Następnie bezpłatnie przygotowujemy wstępne projekty graficzne i robimy wizualizacje – czyli “nakładamy” projekt graficzny na zdjęcie ściany, tak by pokazać oczekiwany efekt. Na tym etapie jesteśmy w stanie określić koszty realizacji malowidła.

Często malujemy na podstawie gotowych zdjęć lub grafik z internetu. Wybrane przez klienta zdjęcia lub grafiki możemy przerobić, by osiągnąć właściwy efekt.

Odpowiedni projekt graficzny to połowa sukcesu, dlatego zdarza się, że ustalanie projektu zajmuje więcej czasu niż samo malowanie. Oczywiście w czasie malowania możliwe są jeszcze zmiany i często udaje nam się uzyskać efekt na ścianie ładniejszy niż na projekcie. Zdarza się też, że projekt ustalany jest ogólnikowo, jako orientacyjny wzorzec, szczególnie gdy grafika jest prosta lub nie jest wymagane wierne odwzorowanie.

Bywają też sytuacje, gdy potrzebna jest indywidualnie zaprojektowana grafika, dopasowana do konkretnych potrzeb klienta – takiego projektowania “od podstaw” też się podejmujemy, ale już zwykle odpłatnie.

Malowanie ściany

Malowanie ścian zazwyczaj rozpoczynamy od wykonania szkicu. Jeśli wymagana jest duża dokładność w odzwierciedleniu projektu, to wykorzystujemy projektor lub szablony. Czasami malowanie rozpoczynamy mając tylko ogólną koncepcję grafiki, która ma powstać – wtedy proces twórczy następuje równolegle z tworzeniem dzieła.

Malujemy farbami najwyższej jakości, zazwyczaj akrylowymi (rozpuszczalne w wodzie, nie emitujące zapachu, ekologiczne). Najczęściej malujemy pędzlami i wałkami, ale często wykorzystujemy też aerograf czy spraye.

W zależności od projektu malowanie trwa od kilku do kilkunastu dni. Stanowimy grupę doświadczonych artystów, dlatego jesteśmy w stanie sprawnie realizować nawet bardzo duże zlecenia. Na życzenie malowidło zabezpieczamy bezbarwnym lakierem lub powłoką antygraffiti.

Działamy w całej Polsce, a szczególnie w takich miastach jak: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Łódź, Poznań. Wielokrotnie malowaliśmy też w innych krajach.

Na wszystkie nasze prace dajemy dwuletnią gwarancję!

Ile to kosztuje?

Często klienci właśnie od tego pytania rozpoczynają rozmowę. Odpowiedź nie jest prosta, bo na cenę wpływa wiele czynników: szczegółowość grafiki, powierzchnia ściany, praca na wysokości, dojazd itp. Gdy projekt nie jest ustalony, zaś budżet jest konkretnym ograniczeniem, to możemy zaproponować takie grafiki, by zmieścić się w danej kwocie.
W ogólnym rozeznaniu kosztowym pomóc może poniższe zestawienie. Zobacz też nasze prace w dziale “realizacje” – przy niektórych podaliśmy faktyczne koszty wykonania.

Premium

Szczegółowe, realistycznie malowane obrazy, zwykle niewielkich rozmiarów – zachwycają ilością detali i poziomem dopracowania.

ponad 500 zł/m2

Standard

Kolorowe i piękne malowidła ścienne, szczegółowe, spore i każde jest wyjątkowe, ale większość mieści się właśnie w tym przedziale cenowym.

200-300 zł/m2

Prosto i niedrogo

Czasem wystarczą proste grafiki, by zachwycić odbiorców. Oczywiście proste malowidła tak samo starannie dopracowujemy, jak te bardziej skomplikowane, tyle że są one mniej pracochłonne.

100-200 zł/m2

Duże powierzchnie i murale

Wielkopowierzchniowe malowidła ścienne często mają mało szczegółów, więc w przeliczeniu na m2 cena jednostkowa może być stosunkowo niska.

50-150 zł/m2

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!
/ Zadzwoń
+48 501 262 787
/ Napisz do nas