malowanie ścian

Artystyczne malowanie ścian

Freski, murale, malowidła, malunki... - różnie są nazywane. Piękne obrazy wykonane bezpośrednio na ścianach mogą być wspaniałą i oryginalną dekoracją. Doskonale sprawdzają się zarówno w firmach jak i w prywatnych domach, na elewacjach i we wnętrzach. Nie boimy się też dużych tematów jak oznakowanie parkingów, wielkopowierzchniowe dekoracje w galeriach handlowych, dziecięce grafiki w salach zabaw czy murale reklamowe.

Nasze atuty to: wysoka jakość malowideł, konkurencyjne ceny oraz solidność i doświadczenie.


Przed i po

Oto jak ożywiliśmy kilka ścian:


mural w ogrodzie ożywiona ściana
ściana przed malowaniem przed malowaniem


mural miejski kamienica ożywiona ściana
ściana przed malowaniem przed malowaniem


mural malowidło w ogrodzie ożywiona ściana
ściana przed malowaniem przed malowaniem


malowidło w pokoju ożywiona ściana
ściana przed malowaniem przed malowaniem


mural fasada sklep spożywczy ożywiona ściana
ściana przed malowaniem przed malowaniem

Zobacz nasze ostatnie prace.

Ustalanie projektu

Pierwszym etapem pracy jest ustalenie charakteru i tematyki grafiki. Następnie bezpłatnie przygotujemy kilka wstępnych projektów graficznych i wkomponujemy je w zdjęcie ściany, tak by przedstawiały zamierzony efekt.

Z wykonanych wstępnych projektów wybierzesz ten, który najbardziej Ci odpowiada, a my go dalej udoskonalimy, uwzględniając Twoje uwagi. Ostateczny projekt graficzny będzie wizualizacją tego, jak Twoja ściana będzie wyglądać po wykonaniu projektu.


Ile to kosztuje?

Przedstawiając projekty graficzne zawsze podajemy koszt ich realizacji. Zależy on od wielu czynników, takich jak pracochłonność malowidła, zastosowana technika malowania czy powierzchnia ściany. Zazwyczaj mieści się on w przedziale 100-300 zł/m2, choć w przypadku małych i szczegółowych obrazów koszt może wynosić nawet ponad 500 zł/m2. Aby zobaczyć ceny konkretnych malowideł, przejdź do działu nasze prace - tam przy niektórych malowidłach podaliśmy koszt ich wykonania.


Malowanie ściany

Malowanie ścian zazwyczaj rozpoczynamy od wykonania szkicu na ścianie. Jeśli wymagana jest duża dokładność w odzwierciedleniu projektu, to wykorzystujemy projektor lub szablony. Czasami malowanie rozpoczynamy mając tylko ogólną koncepcję grafiki, która ma powstać - wtedy proces twórczy następuje równolegle z tworzeniem dzieła.

Malujemy farbami najwyższej jakości, zazwyczaj akrylowymi (rozpuszczalne w wodzie, nie emitują zapachu, ekologiczne). W zależności od projektu malowanie trwa od kilku do kilkunastu dni. W razie potrzeby malowidło zabezpieczamy bezbarwnym lakierem. Działamy w całej Polsce, a szczególnie w takich miastach jak: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Łodź, Poznań.Malarstwo ścienne - przykłady:

malowidło dekoracyjne
najwyższa półka 400-1000 zł/m2
obraz pokój dziecięcy
standard: 200-350 zł/m2
proste wzory na ścianę
prosto i niedrogo: 100-200 zł/m2
jak udekorować ścianę
dekoracyjnie: 50-100 zł/m2
malowanie artystyczne
duże powierzchnie: 40-150 zł/m2


Na wszystkie nasze prace dajemy dwuletnią gwarancję.


Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami - chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.


Tomasz Smieszkoł tel.: 501 262 787 e-mail: biuro@wallart.pl